Сегодня в городе Голая Пристань 27.04.2024

Черговий гол Родрігеша не врятував Люксембург від поразки

У матчі 3-го туру кваліфікаційного раунду Кубка світу - 2022 збірна Португалії зустрілася з національною командою Люксембургу. Зустріч проходила на стадіоні "Жозі Бартель" в Люксембурзі і завершилася з рахунком 1:3.
Рахунок в матчі досить несподівано відкрила збірна Люксембургу, на 30-й хвилині забив київський динамівець Жерсон Родрігеш. На 45+2-й хвилині Діогу Жота зрівняв рахунок. Другий тайм залишився за збірною Португалії. На 50-й хвилині гол забив Кріштіану Роналду, а крапку в матчі на 80-й хвилині поставив Жоау Палінья. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу Португалії.
У цій групі Азербайджан програв удома Сербії - 1:2.

Португалія, набравши в трьох матчах сім очок, займає перше місце в групі А. Також сім очок у збірної Сербії. Люксембург (3) - на третьому місці.