Сегодня в городе Голая Пристань 29.03.2024

Роналду відповів на гол динамівця та підкрався до історичного бомбардирського рекорду (відео)

Форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду, який нещодавно потрапив у скандал з капітанською пов’язкою, наблизився до світового рекорду за кількістю м’ячів за національну команду.

36-річний нападник туринського "Ювентуса" забив збірній Люксембургу в матчі 3-го туру кваліфікації ЧС-2022. На 51-й хвилині зустрічі Кріштіану з меж штрафного в один дотик переправив м’яч у ворота після подачі Жуана Канселу.

Це вже 103-й гол Роналду за національну команду. Португальцю залишилося забити 7 м’ячів, щоб побити світовий бомбардирський рекорд, який належить іранцеві Алі Даеї - 109 голів.Матч Люксембург - Португалія закінчився перемогою Роналду і Ко з рахунком 3:1. Цікаво, що перший м’яч у цій грі несподівано забили господарі. На 30-й хвилині ударом головою в падінні забив форвард київського "Динамо" Жерсон Родрігес.

Турнірне становище в групі А: Португалія - 7 очок (3 матчі), Сербія - 7 (3), Люксембург - 3 (2), Ірландія - 0 (2), Азрбайджан - 0 (2).
У наступному матчі відбору ЧС-2022 португальці 1 вересня приймуть Ірландію.